Standart Rulo Çim

Standart Rulo Çim

Çiftliğimizde modern ve en son teknolojiye sahip makine parkımız ve profesyonel ekibimizle en gelişmiş tohum varyeteleri ile üretilen ve çeşitli ebatlarda hasat edilen, rulo halinde sevk edilen doğal canlı bir üründür. Türk, Alman ve Avusturya firmalarının teknoloji ve know-how’ ları ile en gelişmiş tohum varyeteleri kullanılarak üretim yapılmaktadır.
Serin iklim çim tohumları türlerinden oluşan 6’lı karışım bir üründür. Tamamen toprakta yetişen, yoğun, güçlü kökleriyle yaşayan, canlı ve yemyeşil doğal bir halıdır. Kısa bir zamanda uygulanabilir, sağlıklı, düzenli, estetik görünüme sahip yaşam alanları oluşturabileceğimiz her mevsim uygulanabilir ve kullanıma hazır bir üründür.

Ürünümüz sık dokulu bir yapıya sahiptir ve filelidir. Ürünümüzde var olan bu iki önemli detay ile dağılma kopma benzeri durumlar gözlenmez. Ürünümüz paletlerle sevk edilir. Palet uygulaması çimin en az hasarla ve işçilikle alana sevk edilmesini sağlar.


Hazır Rulo Çimin Özellikleri

Çiftliğimizde modern ve en son teknolojiye sahip makine parkımız ve profesyonel ekibimizle en gelişmiş tohum varyeteleri ile üretilen ve çeşitli ebatlarda hasat edilen, rulo halinde sevkedilen doğal canlı bir üründür.